سخنی با بازدیدکنندگان

به لطف و یاری خداوند پس از سالها تجربه و پژوهش در حوزه لجستیک و زنجیره تامین، این توفیق را پیدا کردیم تا در این وبلاگ به طور تخصصی به مباحث حوزه «لجستیک و مدیریت زنجیره تامین» که طی سه دهه اخیر مورد توجه حوزه های آکادمیک و نیز اجرایی قرار گرفته و توفیقات روزافزونی را کسب کرده است، بپردازیم.

نویسندگان و همراهان این وبلاگ تمام تلاش خود را بکار خواهند بست تا با انتقال تجربیات و دانش خود و ایجاد محیطی پویا و علمی، گامی هرچند ناچیز در جهت اعتلای کشور عزیزمان بردارند؛ و امیدوارند با لطف و عنایت پروردگار و یاری و مساعدت دوستان و اندیشمندان عزیز بتوانیم اینجا را به محیطی پویا در عرصه علمی کشورمان و در جهت استفاده هرچه بیشتر دانش پژوهان و دانشجویان عزیز بدل سازیم.

با این هدف که این وبلاگ نقطه شروعی باشد برای کارهای بزرگتر، قدم در این راه نهاده‌ایم و با یاری پروردگار و حمایت علاقمندان بر ادامه این راه استواریم.

مطالب مورد استفاده در این سایت، مشتمل بر اخبار، مقالات تحلیلی، تجربیات، پژوهشها و مصاحبه‌هایی در حوزه لجستیک و زنجیره تامین خواهد بود. علاوه بر اینها، به‌منظور تسهیل دسترسی علاقمندان به مقالات و کتابهای علمی در این حوزه، صفحات جداگانه‌ای به این موضوعات اختصاص یافته است که علاقمندان می‌توانند با مراجعه به آن صفحات، مقالات (فارسی و انگلیسی) و کتابهای الکترونیک مرتبط را دانلود نمایند.  

/ 2 نظر / 7 بازدید
موبد

با سلام آیا میدانید چه دانشگاه هایی قطب مدیریت زنجیره تأمین هستند؟ در زمینه زنجیره تأمین معکوس چطور؟ ممنون می شوم راهنمایی ام کنید. با تشکر

مهدی

بسیار خوشحالم از اینکه در راه اعتلای انسانیت این کار شایسته را انجام داده اید. بشریت به افرادی مانند شما افتخار می کند. با شما هستیم. موفق باشید.