لجستیک و زنجیره تامین
این وبلاگ اکنون یکی از مراجع اصلی مباحث لجستیک و زنجیره تامین در ایران است که تاثیرگذاری آن به لطف خدا و تلاش دست‌اندرکاران و پشتیبانی مخاطبان، بسیار زیاد بوده و اکنون در کنار ماهنامه لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار یکی از مراجع اصلی درسی و آموزشی کشور شده است. این وبلاگ به طور تخصصی به مباحث حوزه لجستیک و مدیریت زنجیره تامین پرداخته و تلاش می کند موضوعات و مباحث روز مربوط را مطرح کرده و در اختیار دوستداران این حوزه قرار دهد.
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: مرکز پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین - شنبه ۱۳٩۱/٤/۳

به استحضار علاقمندان صنعت بسته‌بندی می رساند، سخنرانی پژوهشی «تدوین نقشه راه توسعه صنعت بسته‌بندی کشور» در روز سه‌شنبه مورخ 6/4/91 راس ساعت 10 در محل مؤسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی، طبقه ششم، سالن استاد روزبه برگزار می‌گردد.

این سخنرانی پژوهشی مربوط به ارایه دستاوردهای طرحی با همین عنوان است که توسط دکتر روح اله نوری در مؤسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی انجام شده است. 

شرکت در این سخنرانی برای علاقمندان و پژوهشگران محترم رایگان است.

شرح مختصری از طرح را در ادامه بخوانید:


در طرح حاضر تلاش گردید با شناخت وضع موجود صنعت بسته‌بندی در ایران و تحلیل جایگاه آن در بستر جهانی، نقشه راه جامعی برای توسعه صنعت در افق ایران 1404 ارائه گردد. برای تحقق هدف فوق در ابتدا تعاریف و مفاهیم صنعت بسته‌بندی ارائه شد. در مرحلة ‌بعدی، زنجیرة ارزش صنعت در کشورهای منتخب و ایران مورد بررسی قرار گرفت. در گام بعدی وضعیت صنعت بسته‌بندی در ایران و چند کشور منتخب مورد بررسی واقع شد و در پایان این گام، ‌وضعیت صنعت بسته‌بندی ایران در مقایسه با کشورهای منتخب و در بستر جهانی تحلیل گردید. در مرحلة بعدی،‌ مولفه‌های راهبردی صنعت و نیز عوامل کلیدی موفقیت صنعت در ایران با توجه به بررسی‌های شناختی و نیز نظرات خبرگان مورد بررسی واقع شد. و سرانجام در مرحلة نهایی، ارکان، راهبردها و نقشه راه توسعه صنعت بسته‌بندی در کشور توسط تیم اجرایی پروژه تدوین و با نظرخواهی از خبرگان مورد تایید قرار گرفت.

موسسه آمادگران
موسسه مدیریت زنجیره‌های کسب‌وکار آمادگران
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :


Powered by WebGozar