لجستیک و زنجیره تامین
این وبلاگ اکنون یکی از مراجع اصلی مباحث لجستیک و زنجیره تامین در ایران است که تاثیرگذاری آن به لطف خدا و تلاش دست‌اندرکاران و پشتیبانی مخاطبان، بسیار زیاد بوده و اکنون در کنار ماهنامه لجستیک و زنجیره تامین یکی از مراجع اصلی درسی و آموزشی کشور شده است. این وبلاگ به طور تخصصی به مباحث حوزه لجستیک و مدیریت زنجیره تامین پرداخته و تلاش می کند موضوعات و مباحث روز مربوط را مطرح کرده و در اختیار دوستداران این حوزه قرار دهد.
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: مرکز پژوهشهای لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار - سه‌شنبه ۱۳٩۱/٢/٢٦

در راستای خدمت‌رسانی هرچه بهتر و مثمرثمرتر به دوستداران دانش لجستیک و زنجیره تامین، به اطلاع کلیه علاقمندان و مشتاقان به‌خصوص اساتید و دانشجویان محترم می‌رساند که گروه پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین به زودی در صفحه «مجله های معتبر بین المللی در زمینه لجستیک و زنجیره تامین» این وبلاگ، اقدام به معرفی مجلات علمی دارای امتیاز پژوهشی در حوزه لجستیک و زنجیره تامین خواهد نمود.

همچنین از همراهان همیشگی گروه پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین دعوت می‌شود برای هرچه پربارتر شدن این صفحه، ما را یاری رسانده و مجلات علمی و تخصصی مرتبط با لجستیک و زنجیره تامین را به آدرس گروه scmgroup2005@gmail.com ایمیل نمایند.

مرکز پژوهشهای لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار
اعضاء: مجتبی سلیمانی سدهی، الناز میاندوآبچی، احسان بلندی‌فر، مهدی همتی، محسن شیخ‌سجادیه، ابوالفضل شفایی، حوریه امیدی
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :


Powered by WebGozar