لجستیک و زنجیره تامین
این وبلاگ اکنون یکی از مراجع اصلی مباحث لجستیک و زنجیره تامین در ایران است که تاثیرگذاری آن به لطف خدا و تلاش دست‌اندرکاران و پشتیبانی مخاطبان، بسیار زیاد بوده و اکنون در کنار ماهنامه لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار یکی از مراجع اصلی درسی و آموزشی کشور شده است. این وبلاگ به طور تخصصی به مباحث حوزه لجستیک و مدیریت زنجیره تامین پرداخته و تلاش می کند موضوعات و مباحث روز مربوط را مطرح کرده و در اختیار دوستداران این حوزه قرار دهد.
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: مرکز پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین - چهارشنبه ۱۳٩۱/۱/۳٠

پیرو اطلاعیه قبلی مبنی بر برگزاری پنجمین کنفرانس لجستیک و زنجیره تامین در آذرماه 1391 و باتوجه به پیگیری‌های علاقمندان به اطلاع می‌رساند:

با لطف و عنایت پروردگار و براساس تصمیم هیات مدیره انجمن لجستیک ایران، پنجمین دوره کنفرانس لجستیک و زنجیره تامین با همکاری انجمن لجستیک ایران و مؤسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی که یکی از اعضای ممتاز انجمن لجستیک بوده و همکاری استراتژیک بایکدیگر دارند، در آذرماه امسال برگزار خواهد گردید.

شعار کنفرانس پنجم «لجستیک ملی پشتیبان تولید ملی» انتخاب گردید.

در کنار ارایه مقالات و سخنرانی‌های علمی که در سالن اصلی و پانل‌های تخصصی ارایه خواهد شد، طی دو روز برگزاری کنفرانس شاهد برنامه‌های جانبی همچون: نمایشگاه جانبی برای معرفی محصولات و خدمات مرتبط و نیز معرفی و فروش کتاب‌های مرتبط خواهیم بود.

برگزاری اولین دوره «جایزه ملی لجستیک» همزمان با کنفرانس پنجم لجستیک از دیگر ویژگی‌های کلیدی کنفرانس پنجم خواهد بود.

نظر به همکاری مؤسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی و انجمن لجستیک ایران در برگزاری کنفرانس پنجم، علاقمندان می‌توانند اخبار و اطلاعیه‌های کنفرانس را از این طریق (وبلاگ گروه پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین) و یا سایت انجمن لجستیک ایران پیگیری نمایند.

موسسه آمادگران
موسسه مدیریت زنجیره‌های کسب‌وکار آمادگران
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :


Powered by WebGozar