لجستیک و زنجیره تامین
این وبلاگ اکنون یکی از مراجع اصلی مباحث لجستیک و زنجیره تامین در ایران است که تاثیرگذاری آن به لطف خدا و تلاش دست‌اندرکاران و پشتیبانی مخاطبان، بسیار زیاد بوده و اکنون در کنار ماهنامه لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار یکی از مراجع اصلی درسی و آموزشی کشور شده است. این وبلاگ به طور تخصصی به مباحث حوزه لجستیک و مدیریت زنجیره تامین پرداخته و تلاش می کند موضوعات و مباحث روز مربوط را مطرح کرده و در اختیار دوستداران این حوزه قرار دهد.
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: مرکز پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین - سه‌شنبه ۱۳٩۱/۱/٢٢

به اطلاع علاقمندان و صاحب‌نظران حوزه لجستیک و زنجیره تامین می‌رساند که گروه پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین مؤسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی در نظر دارد از ابتدای سال 1391 انتشار ماهنامه علمی-تخصصی «لجستیک و زنجیره تامین» را با رویکردی جدید و به‌صورت الکترونیکی منتشر نماید.

شماره نخست سری جدید این نشریه به‌زودی در صفحه مربوط به این ماهنامه در همین وبلاگ قرار می‌گیرد.

بدینوسیله گروه پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین اعلام آمادگی می‌نماید که مقالات و مطالب علمی علاقمندان و دست‌اندرکاران این حوزه را پس از تایید در ماهنامه به چاپ رساند. لذا علاقمندان و دانشجویان عزیز می‌توانند مطالب خود را برای مدیریت وبلاگ ارسال نمایند.

عزیزانی که مایلند این نشریه الکترونیکی برای ایشان ایمیل شوند می‌توانند تمایل خود را به آدرس scmgroup2005@gmail.com اعلام دارند.

موسسه آمادگران
موسسه مدیریت زنجیره‌های کسب‌وکار آمادگران
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :


Powered by WebGozar