لجستیک و زنجیره تامین
این وبلاگ اکنون یکی از مراجع اصلی مباحث لجستیک و زنجیره تامین در ایران است که تاثیرگذاری آن به لطف خدا و تلاش دست‌اندرکاران و پشتیبانی مخاطبان، بسیار زیاد بوده و اکنون در کنار ماهنامه لجستیک و زنجیره تامین یکی از مراجع اصلی درسی و آموزشی کشور شده است. این وبلاگ به طور تخصصی به مباحث حوزه لجستیک و مدیریت زنجیره تامین پرداخته و تلاش می کند موضوعات و مباحث روز مربوط را مطرح کرده و در اختیار دوستداران این حوزه قرار دهد.
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: مرکز پژوهشهای لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار - چهارشنبه ۱۳٩٠/٩/٢۳

آقای مسعود طارم سری, هیات علمی دانشکده حقوق دانشگاه تهران و مدیر گروه مطالعات و پژوهشهای حقوق بازرگانی موسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی درگذشت.

خبر چنان سنگین و ناباورانه است که چند دقیقه‌ای طول می‌کشد تا آنچه با گوشهایت می‌شنوی را باور کنی. تا دیروز در کنار یکدیگر در جلسات شرکت می‌کردی و از امروز دیگر ایشان را نخواهی دید!

گروه پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین این ضایعه اسفناک را به جامعه علمی کشور بالاخص دانشگاه تهران و موسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی تسلیت گفته و برای ایشان علو درجات را از خداوند منان خواهان است.

ضمنا, مراسم تشیع مرحوم طارم سری روز پنج شنبه ساعت 30/10صبح در بهشت زهرا و مراسم ختم ایشان روز جمعه 25 آذرماه از ساعت 17 الی 19 در محل مسجد حضرت امیر (کارگر شمالی روبروی پمپ بنزین) برگزار خواهد شد.

مرکز پژوهشهای لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار
اعضاء: مجتبی سلیمانی سدهی، الناز میاندوآبچی، احسان بلندی‌فر، مهدی همتی، محسن شیخ‌سجادیه، ابوالفضل شفایی، حوریه امیدی
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :


Powered by WebGozar