لجستیک و زنجیره تامین
این وبلاگ اکنون یکی از مراجع اصلی مباحث لجستیک و زنجیره تامین در ایران است که تاثیرگذاری آن به لطف خدا و تلاش دست‌اندرکاران و پشتیبانی مخاطبان، بسیار زیاد بوده و اکنون در کنار ماهنامه لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار یکی از مراجع اصلی درسی و آموزشی کشور شده است. این وبلاگ به طور تخصصی به مباحث حوزه لجستیک و مدیریت زنجیره تامین پرداخته و تلاش می کند موضوعات و مباحث روز مربوط را مطرح کرده و در اختیار دوستداران این حوزه قرار دهد.
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: مرکز پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین - چهارشنبه ۱۳٩٠/٩/٢۳

آقای مسعود طارم سری, هیات علمی دانشکده حقوق دانشگاه تهران و مدیر گروه مطالعات و پژوهشهای حقوق بازرگانی موسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی درگذشت.

خبر چنان سنگین و ناباورانه است که چند دقیقه‌ای طول می‌کشد تا آنچه با گوشهایت می‌شنوی را باور کنی. تا دیروز در کنار یکدیگر در جلسات شرکت می‌کردی و از امروز دیگر ایشان را نخواهی دید!

گروه پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین این ضایعه اسفناک را به جامعه علمی کشور بالاخص دانشگاه تهران و موسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی تسلیت گفته و برای ایشان علو درجات را از خداوند منان خواهان است.

ضمنا, مراسم تشیع مرحوم طارم سری روز پنج شنبه ساعت 30/10صبح در بهشت زهرا و مراسم ختم ایشان روز جمعه 25 آذرماه از ساعت 17 الی 19 در محل مسجد حضرت امیر (کارگر شمالی روبروی پمپ بنزین) برگزار خواهد شد.

موسسه آمادگران
موسسه مدیریت زنجیره‌های کسب‌وکار آمادگران
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :


Powered by WebGozar