لجستیک و زنجیره تامین
این وبلاگ اکنون یکی از مراجع اصلی مباحث لجستیک و زنجیره تامین در ایران است که تاثیرگذاری آن به لطف خدا و تلاش دست‌اندرکاران و پشتیبانی مخاطبان، بسیار زیاد بوده و اکنون در کنار ماهنامه لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار یکی از مراجع اصلی درسی و آموزشی کشور شده است. این وبلاگ به طور تخصصی به مباحث حوزه لجستیک و مدیریت زنجیره تامین پرداخته و تلاش می کند موضوعات و مباحث روز مربوط را مطرح کرده و در اختیار دوستداران این حوزه قرار دهد.
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: موسسه آمادگران - دوشنبه ۱۳٩٥/٤/۱٤

با کمال مسرت اعلام می‌دارد که ماهنامه علمی-تخصصی «لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار» پس از دریافت مجوز رسمی انتشار از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از مردادماه 1395 به عرصه رسانه‌های کشور خواهد پیوست.

در همین راستا، از صاحبان صنعت لجستیک کشور و علاقمندان موضوعات لجستیکی و مدیریت زنجیره تامین دعوت می‌شود ضمن تکمیل فرم اشتراک ماهنامه، به نحو مقتضی ما را در پیش بردن این هدف عالیه یاری رسانند.


فرهنگ‌سازی و ترویج دانش لجستیک و زنجیره تامین در کشور یکی از ضروریات توسعه و ارتقای جایگاه لجستیک در کشور به عنوان یک محور مهم توسعه اقتصادی به حساب می‌آید و انتشار مجلات تخصصی یکی از راه‌های مؤثر در این راستا می‌باشد.

تجربه موفق انتشار 36 شماره ماهنامه علمی-تخصصی «لجستیک و زنجیره تامین» که طی سال‌های 1391 تا 1394 به‌صورت الکترونیکی توسط گروه پژوهش‌های لجستیک و زنجیره تامین مؤسسه مطالعات بازرگانی منتشر گردید و بسیار مورد استقبال مخاطبین آن اعم از مقامات و مسئولان دولتی، اساتید و دانشجویان دانشگاهی و نیز صاحبان صنعت لجستیک و صاحبان سایر صنایع مرتبط با لجستیک چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور قرار گرفت؛ گویای این نکته است که لجستیک و زنجیره تامین امروزه به دانشی فراگیر و پرمخاطب در سطوح مختلف کشورمان تبدیل شده است و این توجه همچنان رو به فزونی است.

ضرورت توجه جدی به مقوله لجستیک در کشور لجستیکی ایران (به‌خصوص پس از راهگشایی‌هایی که در پسابرجام اتفاق افتاده است) و از طرفی پیگیری‌های دل‌گرم‌کننده‌ای که پس از توقف انتشار ماهنامه از ابتدای 1394، خواهان ادامه انتشار ماهنامه بودند؛ ما را بر آن داشت تا انتشار آن را در ساختاری جدید (غیردولتی و مستقل) و با رویکردی جدید (چاپ فیزیکی در کنار انتشار الکترونیکی) و به‌صورتی رسمی (دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) از سر گیریم.

از همین‌رو، با کمال مسرت اعلام می‌دارد که ماهنامه علمی-تخصصی «لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار» پس از دریافت مجوز رسمی انتشار از وزارت ارشاد (http://lbnrc.com/fa/index.php/lbnjournal/lbn-license/ ) به‌زودی به عرصه رسانه‌های کشور خواهد پیوست و به عنوان اولین نشریه تخصصی لجستیکی در کشور امیدوار است بتواند منشا خدمات و برکات باشد.

در همین راستا، از علاقمندان دعوت می‌شود به نحو مقتضی ما را در پیش بردن این هدف عالیه یاری رسانند.

از آنجا که بخش عظیمی از مشترکان و خوانندگان ماهنامه را مدیران و مسئولان سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی و فعالین در حوزه لجستیک و زنجیره تامین و نیز اساتید و دانشجویان این حوزه در سرتاسر ایران عزیز و کشورهای مختلف دنیا را تشکیل می‌دهند، لذا درج آگهی در ماهنامه، فرصتی مناسب است تا محصولات و خدمات خود را به این طیف وسیع مخاطب معرفی نمایید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر درخصوص چاپ آگهی در ماهنامه «لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار»، به آدرس http://lbnrc.com/fa/index.php/lbnjournal/lbn-advertising/ مراجعه نمایید.

همچنین جهت اشتراک ماهنامه (نسخه چاپی یا الکترونیکی) می‌توانید به صفحه اشتراک ماهنامه: http://lbnrc.com/fa/index.php/lbnjournal/lbn-subscription/ مراجعه نمایید.

ماهنامه علمی-تخصصی «لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار» از دریافت مقالات و مطالب تخصصی شما عزیزان جهت چاپ در ماهنامه استقبال می‌نماید. 

موسسه آمادگران
موسسه مدیریت زنجیره‌های کسب‌وکار آمادگران
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :


Powered by WebGozar