لجستیک و زنجیره تامین
این وبلاگ اکنون یکی از مراجع اصلی مباحث لجستیک و زنجیره تامین در ایران است که تاثیرگذاری آن به لطف خدا و تلاش دست‌اندرکاران و پشتیبانی مخاطبان، بسیار زیاد بوده و اکنون در کنار ماهنامه لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار یکی از مراجع اصلی درسی و آموزشی کشور شده است. این وبلاگ به طور تخصصی به مباحث حوزه لجستیک و مدیریت زنجیره تامین پرداخته و تلاش می کند موضوعات و مباحث روز مربوط را مطرح کرده و در اختیار دوستداران این حوزه قرار دهد.
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: موسسه آمادگران - سه‌شنبه ۱۳٩٥/٢/٢۱

شورایعالی ترابری به ریاست دکتر آخوندی (وزیر محترم راه و شهرسازی) در جلسه 7 اردیبهشت‌ماه 1395، انجام طرح ملی «تدوین سند جامع لجستیک کشور» را به تصویب رساند.


به گزارش موسسه آمادگران، شورایعالی ترابری به ریاست دکتر آخوندی (وزیر محترم راه و شهرسازی) در جلسه 7 اردیبهشت‌ماه 1395، انجام طرح ملی «تدوین سند جامع لجستیک کشور» را به تصویب رساند.

در این جلسه، آقای سلیمانی سدهی درخصوص اهمیت و ضرورت توجه به لجستیک در توسعه اقتصادی کشور و موقعیت ویژه ایران در لجستیک بین‌الملل و منطقه به ارایه سخنرانی پرداختند و نقش دولت‌ها در توسعه لجستیک را مورد بررسی قرار دادند.

ارایه مربوط به طرح ملی «تدوین برنامه جامع لجستیک کشور» که در شورایعالی هماهنگی ترابری کشور ارایه گردید، به‌طور اختصاصی در کانال تلگرام لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار (به آدرس https://telegram.me/lbnrc  یا همان @LBNRC) در دسترس علاقمندان قرار گرفته است. علاقمندان می‌توانند با جستجوی هشتگ #سند_جامع_لجستیک در این کانال، به این ارایه دسترسی پیدا کنند.

پس از تبیین لزوم تدوین نقشه جامع لجستیک کشور، شرح خدمات پیشنهادی برای تدوین این سند ملی مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.

امید است با درایت و توجه ویژه‌ای که جناب آقای دکتر آخوندی و معاونان ایشان به مقوله لجستیک و اهمیت لجستیک در بهبود عملکرد حمل‌ونقل کشور دارند و نیز با مشارکت صاحب‌نظران و اندیشمندان این حوزه، به زودی و برای نخستین بار، شاهد سندی بالادستی و مادر برای توسعه و ارتقای لجستیک کشور باشیم.

موسسه آمادگران
موسسه مدیریت زنجیره‌های کسب‌وکار آمادگران
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :






Powered by WebGozar