لجستیک و زنجیره تامین
این وبلاگ اکنون یکی از مراجع اصلی مباحث لجستیک و زنجیره تامین در ایران است که تاثیرگذاری آن به لطف خدا و تلاش دست‌اندرکاران و پشتیبانی مخاطبان، بسیار زیاد بوده و اکنون در کنار ماهنامه لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار یکی از مراجع اصلی درسی و آموزشی کشور شده است. این وبلاگ به طور تخصصی به مباحث حوزه لجستیک و مدیریت زنجیره تامین پرداخته و تلاش می کند موضوعات و مباحث روز مربوط را مطرح کرده و در اختیار دوستداران این حوزه قرار دهد.
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: مرکز پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین - پنجشنبه ۱۳٩٠/٩/۳
خبر چنان سنگین است که به دشواری به باور می نشیند. ولی در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره ای جز تسلیم و رضا نیست. روح بلند پدر تحقیق در عملیات ایران پروفسور دکتر میربهادر آریانژاد استاد دانشگاههای علم وصنعت ایران، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و واحد علوم و تحقیقات، از بین ما پر کشید و به ملکوت اعلی پیوست!
 به همین مناسبت، مراسم ختمی برای ایشان در روز چهارشنبه نهم آذرماه از ساعت 14 در مسجد دانشگاه علم و صنعت برگزار خواهد شد.
گروه پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین مؤسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی درگذشت جانگداز این استاد گرانقدر را به خانواده محترم ایشان و عموم دانشگاهیان به ویژه جامعه مهندسین صنایع ایران تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال شمول فضل و رحمتش را بر روح مطهر ایشان مسئلت می نماید. روحش شاد.
موسسه آمادگران
موسسه مدیریت زنجیره‌های کسب‌وکار آمادگران
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :


Powered by WebGozar