لجستیک و زنجیره تامین
این وبلاگ اکنون یکی از مراجع اصلی مباحث لجستیک و زنجیره تامین در ایران است که تاثیرگذاری آن به لطف خدا و تلاش دست‌اندرکاران و پشتیبانی مخاطبان، بسیار زیاد بوده و اکنون در کنار ماهنامه لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار یکی از مراجع اصلی درسی و آموزشی کشور شده است. این وبلاگ به طور تخصصی به مباحث حوزه لجستیک و مدیریت زنجیره تامین پرداخته و تلاش می کند موضوعات و مباحث روز مربوط را مطرح کرده و در اختیار دوستداران این حوزه قرار دهد.
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: مرکز پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین - پنجشنبه ۱۳۸۸/۳/٢۸

به لطف و یاری خداوند پس از سالها تجربه و پژوهش در حوزه لجستیک و زنجیره تامین، این توفیق را پیدا کردیم تا در این وبلاگ به طور تخصصی به مباحث حوزه «لجستیک و مدیریت زنجیره تامین» که طی سه دهه اخیر مورد توجه حوزه های آکادمیک و نیز اجرایی قرار گرفته و توفیقات روزافزونی را کسب کرده است، بپردازیم.

نویسندگان و همراهان این وبلاگ تمام تلاش خود را بکار خواهند بست تا با انتقال تجربیات و دانش خود و ایجاد محیطی پویا و علمی، گامی هرچند ناچیز در جهت اعتلای کشور عزیزمان بردارند؛ و امیدوارند با لطف و عنایت پروردگار و یاری و مساعدت دوستان و اندیشمندان عزیز بتوانیم اینجا را به محیطی پویا در عرصه علمی کشورمان و در جهت استفاده هرچه بیشتر دانش پژوهان و دانشجویان عزیز بدل سازیم.

با این هدف که این وبلاگ نقطه شروعی باشد برای کارهای بزرگتر، قدم در این راه نهاده‌ایم و با یاری پروردگار و حمایت علاقمندان بر ادامه این راه استواریم.

مطالب مورد استفاده در این سایت، مشتمل بر اخبار، مقالات تحلیلی، تجربیات، پژوهشها و مصاحبه‌هایی در حوزه لجستیک و زنجیره تامین خواهد بود. علاوه بر اینها، به‌منظور تسهیل دسترسی علاقمندان به مقالات و کتابهای علمی در این حوزه، صفحات جداگانه‌ای به این موضوعات اختصاص یافته است که علاقمندان می‌توانند با مراجعه به آن صفحات، مقالات (فارسی و انگلیسی) و کتابهای الکترونیک مرتبط را دانلود نمایند.  

موسسه آمادگران
موسسه مدیریت زنجیره‌های کسب‌وکار آمادگران
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :


Powered by WebGozar