لجستیک و زنجیره تامین
این وبلاگ اکنون یکی از مراجع اصلی مباحث لجستیک و زنجیره تامین در ایران است که تاثیرگذاری آن به لطف خدا و تلاش دست‌اندرکاران و پشتیبانی مخاطبان، بسیار زیاد بوده و اکنون در کنار ماهنامه لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار یکی از مراجع اصلی درسی و آموزشی کشور شده است. این وبلاگ به طور تخصصی به مباحث حوزه لجستیک و مدیریت زنجیره تامین پرداخته و تلاش می کند موضوعات و مباحث روز مربوط را مطرح کرده و در اختیار دوستداران این حوزه قرار دهد.
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: مرکز پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین - یکشنبه ۱۳٩٢/٦/۱٠

به استحضار علاقمندان و همراهان همیشگی گروه پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین می‌رساند که سایت رسمی این گروه به آدرس http://scm.itsr.ir/ شروع به فعالیت کرد.

به‌منظور برقراری تعامل هرچه بیشتر با جامعه لجستیک و زنجیره تامین کشور و ارایه خدمات بهتر و ارزنده‌تر، گروه پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین مؤسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی اقدام به راه‌اندازی سایت رسمی گروه نمود.

ضمن ارج نهادن به همراهی بزرگوارانی که طی دو سال از طریق این وبلاگ با گروه ارتباط مؤثری را برقرار کرده بودند، امید است شاهد هرچه گسترده‌تر شدن این همراهی و همکاری از سوی شما بزرگواران باشیم.

منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما ارجمندان در راه پیشرفت و اعتلای دانش و فرهنگ لجستیک و زنجیره تامین و بکارگیری هرچه مؤثرتر آن در کشور عزیزمان هستیم.

لازم به تاکید است که فعالیت‌های وبلاگی گروه، همچون گذشته، از طریق همین وبلاگ ادامه خواهد داشت.

موسسه آمادگران
موسسه مدیریت زنجیره‌های کسب‌وکار آمادگران
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :


Powered by WebGozar