لجستیک و زنجیره تامین
این وبلاگ اکنون یکی از مراجع اصلی مباحث لجستیک و زنجیره تامین در ایران است که تاثیرگذاری آن به لطف خدا و تلاش دست‌اندرکاران و پشتیبانی مخاطبان، بسیار زیاد بوده و اکنون در کنار ماهنامه لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار یکی از مراجع اصلی درسی و آموزشی کشور شده است. این وبلاگ به طور تخصصی به مباحث حوزه لجستیک و مدیریت زنجیره تامین پرداخته و تلاش می کند موضوعات و مباحث روز مربوط را مطرح کرده و در اختیار دوستداران این حوزه قرار دهد.
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: مرکز پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین - چهارشنبه ۱۳٩۱/۱۱/٤

به اطلاع علاقمندان و مخاطبین بزرگوار این وبلاگ می‌رساند کتاب Graph Theory for Operations Research and Management (تئوری گراف و کاربردهای آن در مدیریت و تحقیق در عملیات) منتشر گردید.

این کتاب دارای 24 فصل است که در دو بخش «تئوری گراف» و «کاربردهای گراف» تدوین شده است. باتوجه به اینکه «تئوری گراف» یکی از ابزارهای مفید و پرکاربرد در حوزه لجستیک و مدیریت زنجیره تامین بوده و فصلهایی از بخش کاربردهای این کتاب نیز موضوعات مرتبط با مباحث لجستیکی است؛ این کتاب ارزشمند خواهد توانست برای متخصصین و پژوهشگران حوزه لجستیک فایده‌مند باشد.

مشخصات اصلی کتاب:

  • عنوان کتاب: Graph Theory for Operations Research and Management
  • انتشارات: Published in the United States of America by Business Science Reference (an imprint of IGI Global).h
  • سال انتشار: 2013
  • نویسندگان: جمعی از همکاران
  • ادیتور: دکتر رضا زنجیرانی فراهانی؛ دکتر الناز میاندوآبچی
بدینوسیله گروه پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین این افتخار را به سرکار خانم دکتر میاندوآبچی (عضو هیات علمی گروه پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین) و همچنین جناب آقای دکتر زنجیرانی فراهانی (مدیر سابق گروه پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین) تبریک عرض نموده، توفیق روزافزون ایشان را از درگاه پروردگار خواهان است.
موسسه آمادگران
موسسه مدیریت زنجیره‌های کسب‌وکار آمادگران
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :


Powered by WebGozar