لجستیک و زنجیره تامین
این وبلاگ اکنون یکی از مراجع اصلی مباحث لجستیک و زنجیره تامین در ایران است که تاثیرگذاری آن به لطف خدا و تلاش دست‌اندرکاران و پشتیبانی مخاطبان، بسیار زیاد بوده و اکنون در کنار ماهنامه لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار یکی از مراجع اصلی درسی و آموزشی کشور شده است. این وبلاگ به طور تخصصی به مباحث حوزه لجستیک و مدیریت زنجیره تامین پرداخته و تلاش می کند موضوعات و مباحث روز مربوط را مطرح کرده و در اختیار دوستداران این حوزه قرار دهد.
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: مرکز پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین - چهارشنبه ۱۳٩۱/۱٠/۱۳

موضوع نشست این هفته اتاق فکر وزارت صنعت، معدن و تجارت که در محل مؤسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی برگزار گردید، «بهبود لجستیک و زنجیره تامین در بخش صنعت، معدن و تجارت» بود.

این جلسه روز چهارشنبه 1391/10/13 با حضور متخصصین و صاحب‌نظران حوزه لجستیک و زنجیره تامین کشور (بخش‌های دولتی و خصوصی) برگزار گردید.

در این نشست، مفاد بیانیه پایانی پنجمین کنفرانس لجستیک و زنجیره تامین (که اواخر آذرماه سال جاری برگزار شد) به بحث و تبادل‌نظر گذاشته شد و صاحب‌نظران نقطه‌نظرات پیشنهادی خود جهت عینیت بخشیدن به مفاد آن بیانیه را بیان کردند.

براساس دستور مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت و پیگیری‌های مؤسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی، مقرر است نتایج این نشست‌ها و کارگروه‌ها پس از جمع‌بندی نهایی به صورت مواد قانونی و دستورالعمل‌های اجرایی درآید که ضمن عملیاتی نمودن مفاد بیانیه پایانی کنفرانس، منجر به گنجانده شدن مباحث «لجستیک و زنجیره تامین» در اسناد مصوب و قانونی کشور گردد.

در همین راستا، از کلیه علاقمندان و متخصصان حوزه لجستیک کشور دعوت به عمل می‌آید نظرات و پیشنهادات اصلاحی و سازنده خود که منجر به بهبود وضعیت لجستیک و زنجیره تامین کشور خواهد گردید را به ایمیل این گروه (scm@itsr.ir) ارسال نمایند تا از آنها در مسیر تعالی لجستیک در کشور بهره‌گیری مناسب انجام پذیرد.

موسسه آمادگران
موسسه مدیریت زنجیره‌های کسب‌وکار آمادگران
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :


Powered by WebGozar