لجستیک و زنجیره تامین
این وبلاگ اکنون یکی از مراجع اصلی مباحث لجستیک و زنجیره تامین در ایران است که تاثیرگذاری آن به لطف خدا و تلاش دست‌اندرکاران و پشتیبانی مخاطبان، بسیار زیاد بوده و اکنون در کنار ماهنامه لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار یکی از مراجع اصلی درسی و آموزشی کشور شده است. این وبلاگ به طور تخصصی به مباحث حوزه لجستیک و مدیریت زنجیره تامین پرداخته و تلاش می کند موضوعات و مباحث روز مربوط را مطرح کرده و در اختیار دوستداران این حوزه قرار دهد.
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: مرکز پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین - سه‌شنبه ۱۳٩۱/٩/٢۱

به اطلاع شرکت‌کنندگان پنجمین کنفرانس لجستیک و زنجیره تامین می‌رساند:

کلیه شرکت‌کنندگانی که از طریق دبیرخانه کنفرانس ثبت‌نام نموده‌اند ضروریست در زمان پذیرش، اصل فیش واریزی خود را به همراه داشته باشند. کارت حضور فقط به کسانی که اصل فیش واریزی را همراه داشته باشند داده می‌شود.

شرکت‌کنندگانی که برای ایشان کارت دعوت ارسال شده است ضروریست در زمان پذیرش، کارت دعوت خود را همراه داشته باشند. کارت‌های دعوت قابل انتقال به غیر نبوده و کارت حضور به نام فرد دعوت‌شده صادر شده است.

ارایه‌دهندگان مقالاتی که مقاله آنها به‌صورت پوستری پذیرفته شده است، ضروریست پوستر چاپ شده مقاله خود (طبق مشخصات اعلام شده در سایت) را در روز اول کنفرانس به بخش ارایه مقالات پوستری (واقع در ضلع شمالی محل همایش) تحویل دهند.

لازم به تاکید است که تغییر فایل ارایه مقالات شفاهی در زمان برگزاری کنفرانس به هیچ عنوان امکانپذیر نبوده و ارایه‌دهندگان مقالات بایستی حداکثر تا انتهای روز چهارشنبه فایل نهایی ارایه خود را برای دبیرخانه کنفرانس ارسال کرده باشند.

طی دو روز برگزاری کنفرانس شاهد انتخاب مقاله برتر و پانل برتر از دید شرکت‌کنندگان خواهیم بود. این نظرسنجی به‌صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد.

برنامه تفصیلی دو روز کنفرانس، صبح روز چهارشنبه در سایت کنفرانس (http://conf.ilscs.ir/) قرار گرفته و شرکت‌کنندگان می‌توانند فایل مربوطه را از سایت کنفرانس دریافت نمایند.

نمایشگاه جانبی پنجمین کنفرانس لجستیک و زنجیره تامین با حضور پررنگ شرکت‌های لجستیکی و متقاضیان خدمات لجستیکی طی دو روز کنفرانس برپا خواهد بود. تاکنون بیش از 250 متر مربع فضای نمایشگاهی توسط 15 شرکت و سازمان نهایی شده است.

با توجه به پیش‌بینی حضور بیش از 1000 نفر در کنفرانس پنجم، از شرکت‌کنندگان درخواست می‌شود بین ساعت 7:30 تا 9 صبح روز یکشنبه 26/09/91 برای دریافت کارت حضور خود مراجعه نموده و با تیم اجرایی کنفرانس نهایت همکاری و همراهی را داشته باشند.

سخنرانان مراسم افتتاحیه کنفرانس: جناب آقای دکتر فروزنده (معاون پارلمانی ریاست جمهوری)، جناب آقای دکتر مفتح (معاون وزیر و قائم مقام اجرایی وزارت صنعت، معدن و تجارت)، جناب آقای دکتر جلالی (رئیس مرکز پژوهشهای مجلس)، جناب آقای دکتر تیموری (رئیس انجمن لجستیک ایران) و جناب آقای پروفسور اکبری جوکار (هیات علمی دانشکده صنایع دانشگاه صنعتی شریف).

سخنرانان مراسم اختتامیه کنفرانس: جناب آقای دکتر غضنفری (وزیر صنعت، معدن و تجارت)، جناب آقای دکتر فتحی‌پور (رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی) و جناب آقای دکتر غنیمی‌فرد (رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران) و جناب آقای دکتر فتح‌اله (ریاست مؤسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی).

لازم به ذکر است که در مراسم اختتامیه کنفرانس شاهد تقدیر از برگزیدگان اولین دوره جایزه ملی لجستیک خواهیم بود.

موسسه آمادگران
موسسه مدیریت زنجیره‌های کسب‌وکار آمادگران
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :


Powered by WebGozar