لجستیک و زنجیره تامین
این وبلاگ اکنون یکی از مراجع اصلی مباحث لجستیک و زنجیره تامین در ایران است که تاثیرگذاری آن به لطف خدا و تلاش دست‌اندرکاران و پشتیبانی مخاطبان، بسیار زیاد بوده و اکنون در کنار ماهنامه لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار یکی از مراجع اصلی درسی و آموزشی کشور شده است. این وبلاگ به طور تخصصی به مباحث حوزه لجستیک و مدیریت زنجیره تامین پرداخته و تلاش می کند موضوعات و مباحث روز مربوط را مطرح کرده و در اختیار دوستداران این حوزه قرار دهد.
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: مرکز پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین - دوشنبه ۱۳٩۱/٩/۱۳

به اطلاع می‌رساند که نتایج داوری مقالات علمی-کاربردی حداکثر تا پنجشنبه 16ام آذرماه بر روی سایت کنفرانس (http://conf.ilscs.ir/) قرار خواهد گرفت.

مهلت ثبت‌نام برای شرکت در کنفرانس که در محل همایشهای بین‌المللی برج میلاد برگزار خواهد شد تا 20 آذرماه تمدید شد. علاقمندان جهت انجام ثبت‌نام با دبیرخانه کنفرانس تماس بگیرند.

ثبت‌نام شرکت‌کنندگان در اولین دوره جایزه ملی لجستیک امروز (13 آذرماه)‌ به اتمام رسید. نتایج نهایی برندگان اولین دوره در زمان برگزاری کنفرانس اعلام خواهد شد.

ثبت‌نام کارگاههای آموزشی کنفرانس طی روزهای برگزاری کنفرانس نیز به صورت حضوری انجام خواهد شد. ضمن اینکه این ثبت‌نام از طریق سایت کنفرانس نیز در حال انجام است.

بیش از 20 شرکت و سازمان خصوصی و دولتی در نمایشگاه جانبی این کنفرانس حضور خواهند داشت.

کتاب جایزه ملی لجستیک در بسته هدایای کنفرانس به ثبت‌نام کنندگان تقدیم خواهد شد.

موسسه آمادگران
موسسه مدیریت زنجیره‌های کسب‌وکار آمادگران
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :


Powered by WebGozar