لجستیک و زنجیره تامین
این وبلاگ اکنون یکی از مراجع اصلی مباحث لجستیک و زنجیره تامین در ایران است که تاثیرگذاری آن به لطف خدا و تلاش دست‌اندرکاران و پشتیبانی مخاطبان، بسیار زیاد بوده و اکنون در کنار ماهنامه لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار یکی از مراجع اصلی درسی و آموزشی کشور شده است. این وبلاگ به طور تخصصی به مباحث حوزه لجستیک و مدیریت زنجیره تامین پرداخته و تلاش می کند موضوعات و مباحث روز مربوط را مطرح کرده و در اختیار دوستداران این حوزه قرار دهد.
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: مرکز پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین - چهارشنبه ۱۳٩۱/٧/٢٦

همانگونه که مستحضرید در 26 و 27 آذرماه همزمان با پنجمین دوره کنفرانس لجستیک و زنجیره تامین، شاهد برگزاری اولین دوره جایزه ملی لجستیک خواهیم بود.

در بین 14 گروه مخاطب جایزه ملی لجستیک، «اساتید»، «مدیران» و «دانشجویان» به عنوان اشخاص حقیقی مخاطب این جایزه مورد توجه هستند که برای کسب جایزه لجستیک به رقابت خواهند پرداخت. ضمن اینکه اشخاص حقوقی نیز در طبقه مربوط به حوزه تخصصی خود امکان شرکت در فرایند اولین جایزه ملی لجستیک را دارند.

بدینوسیله از علاقمندان شرکت در اولین دوره جایزه لجستیک دعوت می‌شود تا با مراجعه به سایت جایزه ملی لجستیک به آدرس: http://www.nla.ir/  در فرایند جایزه ثبت‌نام و شرکت نمایند.

از برندگان این جایزه طی مراسمی رسمی (با حضور وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت) در روز دوم کنفرانس لجستیک تقدیر خواهد شد.

موسسه آمادگران
موسسه مدیریت زنجیره‌های کسب‌وکار آمادگران
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :


Powered by WebGozar