لجستیک و زنجیره تامین
این وبلاگ اکنون یکی از مراجع اصلی مباحث لجستیک و زنجیره تامین در ایران است که تاثیرگذاری آن به لطف خدا و تلاش دست‌اندرکاران و پشتیبانی مخاطبان، بسیار زیاد بوده و اکنون در کنار ماهنامه لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار یکی از مراجع اصلی درسی و آموزشی کشور شده است. این وبلاگ به طور تخصصی به مباحث حوزه لجستیک و مدیریت زنجیره تامین پرداخته و تلاش می کند موضوعات و مباحث روز مربوط را مطرح کرده و در اختیار دوستداران این حوزه قرار دهد.
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: مرکز پژوهشهای لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار - پنجشنبه ۱۳٩٥/٤/٢٤

باتوجه به شروع انتشار سری جدید ماهنامه علمی-تخصصی «لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار» از مردادماه 1395 به‌صورت چاپی و الکترونیکی و بنا به درخواست مخاطبین محترم، بدینوسیله راهنما و فرم‌های درخواست اشتراک ماهنامه به پیوست ارسال می‌گردد.

علاقمندان لازم است ضمن تکمیل فرم‌ها و پرداخت حق اشتراک مربوطه، فرم‌های پر شده را به ایمیل ماهنامه ((info@lbnrc.com  یا lbnjournal@gmail.com) ارسال نموده و کد اشتراک دریافت نمایند.

درصورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت «لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار» (به آدرس: http://lbnrc.com/ ) مراجعه نمایید.

دریافت فایل بروشور ماهنامه

فایل راهنمای اشتراک ماهنامه

فرم اشتراک ماهنامه برای اشخاص حقیقی

فرم اشتراک ماهنامه برای اشخاص حقوقی

راهنما و نرخ‌نامه چاپ آگهی در ماهنامه 

نویسنده: مرکز پژوهشهای لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار - دوشنبه ۱۳٩٥/٤/۱٤

با کمال مسرت اعلام می‌دارد که ماهنامه علمی-تخصصی «لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار» پس از دریافت مجوز رسمی انتشار از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از مردادماه 1395 به عرصه رسانه‌های کشور خواهد پیوست.

در همین راستا، از صاحبان صنعت لجستیک کشور و علاقمندان موضوعات لجستیکی و مدیریت زنجیره تامین دعوت می‌شود ضمن تکمیل فرم اشتراک ماهنامه، به نحو مقتضی ما را در پیش بردن این هدف عالیه یاری رسانند.


ادامه مطلب ...
نویسنده: مرکز پژوهشهای لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار - چهارشنبه ۱۳٩٥/٤/٩

تهیه کننده: مجتبی سلیمانی سدهی

براساس جدیدترین گزارش منتشر شده از سوی بانک جهانی درخصوص شاخص عملکرد لجستیک 2016، رتبه ایران در این شاخص بین‌المللی (LPI) با صعودی 18 پله‌ای به رتبه 96 ارتقاء یافته است.

این نخستین بار است که روند نزولی ایران در رتبه‌بندی لجستیکی کشورها متوقف شده و شاهد صعود قابل‌توجهی در بهبود عملکرد لجستیکی ایران هستیم.

ایران در گزارش‌های قبلی این شاخص بین‌المللی که از سال 2007 به‌صورت دوسالانه توسط بانک جهانی اندازه‌گیری و پایش می‌شود، به ترتیب رتبه‌های 78، 103، 112 و 114 را داشته است.


ادامه مطلب ...
نویسنده: مرکز پژوهشهای لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار - پنجشنبه ۱۳٩٥/٤/۳

«دانشگاه صنعتی شریف» و «موسسه مدیریت زنجیره‌های کسب‌وکار آمادگران» برگزار می‌کنند:

کارگاه آموزشی 8 ساعته "بررسی اثر شلاقی در زنجیره‌های تأمین" با ارایه گواهینامه معتبر.


ادامه مطلب ...
موسسه آمادگران
موسسه مدیریت زنجیره‌های کسب‌وکار آمادگران
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :


Powered by WebGozar