لجستیک و زنجیره تامین
این وبلاگ اکنون یکی از مراجع اصلی مباحث لجستیک و زنجیره تامین در ایران است که تاثیرگذاری آن به لطف خدا و تلاش دست‌اندرکاران و پشتیبانی مخاطبان، بسیار زیاد بوده و اکنون در کنار ماهنامه لجستیک و شبکه‌های کسب‌وکار یکی از مراجع اصلی درسی و آموزشی کشور شده است. این وبلاگ به طور تخصصی به مباحث حوزه لجستیک و مدیریت زنجیره تامین پرداخته و تلاش می کند موضوعات و مباحث روز مربوط را مطرح کرده و در اختیار دوستداران این حوزه قرار دهد.
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: مرکز پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین - دوشنبه ۱۳٩٤/٩/۳٠

نشریه «مدیریت زنجیره تأمین» دارای درجه علمی- ترویجی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و نمایه شده در پایگاه ISC از کلیه اساتید، پژوهشگران، متخصصین و علاقه‌مندان دعوت می‌نماید مقالات خود را در راستای محورهای تخصصی زیر برای چاپ در شماره ویژه "لجستیک و زنجیره تأمین بهداشت و سلامت" حداکثر تا تاریخ 15/10/1394 ارسال نمایند.


ادامه مطلب ...
نویسنده: مرکز پژوهشهای لجستیک و زنجیره تامین - پنجشنبه ۱۳٩٤/٩/۱٩

تهیه کننده: دکتر پرویز فتاحی (هیات علمی موسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی)

در این یادداشت، سازمان جهانی GS1 که یک سازمان بین‌المللی پیشگام در زمینه طراحی، توسعه و اجرای استانداردهای شناسایی کالا، ضبط خودکار داده‌ها و تبادل الکترونیکی آنها است و همچنین سیستم کدگذاری GS1 که یک نظام کدگذاری یکپارچه در زنجیره‌های تامین را فراهم می‌کند معرفی شده است.

 


ادامه مطلب ...
موسسه آمادگران
موسسه مدیریت زنجیره‌های کسب‌وکار آمادگران
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :


Powered by WebGozar